Pokrycia antykorozyjne silosów

Silosy wykonane z metalu należy regularnie badać pod kątem występowania rdzy. Jeżeli zauważysz rdzawy osad na powierzchni silosa, oznacza to, że nadszedł czas na odnowę pokrycia antykorozyjnego. W zakresie naszych usług znajduje się malowanie silosów specjalnymi powłokami antykorozyjnymi, które zapewniają trwałą aktywną ochronę przez wiele lat.
Proces antykorozji silosów skład się z poniższych etapów:

  • oględziny obiektu i wycena pracy;
  • czyszczenie/mycie/odtłuszczenie/piaskowanie powierzchni
  • nałożenie farby podkładowej;
  • nałożenie farby nawierzchniowej;
    a przy tym równomierne rozprowadzenie pokryć antykorozyjnych.

Dodatkowo oferujemy malowanie przeszkodowe, które pozwoli zapobiec wypadkom lotniczym. Ważne jest również nocne oznakowanie wysokich obiektów – w tym wypadku proponujemy montaż oświetlenia przeszkodowego.
Prace renowacyjne silosów należy wykonywać, kiedy dojdzie do uszkodzenia aktualnych powłok. Nasza firma oferuje wieloletnie okresy gwarancyjne na usługi budowlane i remontowe, dlatego wybierając nas możesz być pewien, że praca zostanie wykonana z najwyższą starannością. Używamy tylko najlepszych produktów zaufanych dostawców, dzięki czemu mamy pewność, że produkt sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. Sprzęt, z jakiego korzystamy jest regularnie sprawdzany, więc możemy bez obaw pracować z dostępu linowego nawet na najwyższych konstrukcjach budowlanych.
Jeśli masz pytania odnośnie pokryć antykorozyjnych silosów zadzwoń i porozmawiaj z naszym specjalistą.