Malowanie silosów

Silosy należy remontować, aby odświeżyć ich wygląd i zabezpieczyć je przed szkodliwym wpływem czynników środowiskowych. Wybieramy aktywne farby, które oprócz świetnego wyglądu zapewniają trwałą ochronę przed korozją. Nie ustalono częstotliwości, z jaką należy powtarzać malowanie silosów, ale jak tylko zauważysz odprysk lub ognisko korozji, zadzwoń, a my zajmiemy się resztą!
Oferujemy malowanie silosów na każdej wysokości – jesteśmy certyfikowanymi alpinistami przemysłowymi, co pozwala nam podejmować zlecenia pracy z dostępu linowego.
Wykorzystujemy powłoki antykorozyjne cechujące się wysoką elastycznością i odpornością na działanie promieni UV, substancji chemicznych oraz odporne są na uszkodzenia mechaniczne.
Od rodzaju używanej farby zależy sposób jej nanoszenia. Wyróżniamy metodę tradycyjną oraz ciśnieniową. W pierwszym przypadku korzystamy z pędzli malarskich. Malowanie ciśnieniowe polega na strumieniowym nanoszeniu rozpylanej farby na daną powierzchnię. Ten sposób wymaga użycia zaawansowanego sprzętu i dużego wyczucia od osoby obsługującej pistolet. Prawidłowo wykonane malowanie natryskowe pozwala uzyskać zachwycająco gładką powłokę o jednolitym kolorze. Tę metodę cechuje znakomita dokładność i łatwość docierania w najmniejsze szczeliny konstrukcji.
Malowanie silosów, montaż oświetlenia przeszkodowego, a także pokrycia antykorozyjne wież i masztów wykonujemy na terenie całej Polski. Masz pytania? Zadzwoń!